معرفی و کاربرد تجهیزات اتوماسیون پارکینگ


camera

دوربین تشخیص پلاک و ثبت عکس خودرو

دوربینهایی که برای تشخیص پلاک خودرو مورد استفاده قرار میگیرند امکاناتی جهت تسهیل تشخیص پلاک برای بهبود کیفیت تصویر دارند که عموما از حالت ir  یا دید در شب در حالتی که نور کم باشد میباشد. قابلیت دیگری که در این دوربینها بسیار حائز اهمیت است قابلیت WDR یا حذف منبع نور است که باعث کم شدن دید دوربین در شب میگردید.قابلیت دیگر از این دوربینها Varifocal یا لنز متغیر است که میتوان دوربین را در حالت زوم قرار داد تا تشخیص پلاک از فاصله دورتر نیز میسر باشد. سرعت بالای شاتر نیز باعث میشود تا تصاویر متحرک از مات شدگی جلوگیری شود.

ادامه مطلب . . .
card

کارت مغناطیسی RFID

کارت مغناطیسی RFID یک تراشه و یک سیم پیچ رادیویی مخفی در پوشش فشرده پلاستیکی است که با دریافت امواج رادیویی کد شناسه تراشه خود را آشکار میکند. RFID مخفف Radio Frequency Identification بمعنی بازشناسی امواج رادیویی میباشد. این امواج از طریق کارت خوان RFID ارسال شده و با برخورد به سیم پیچ کارت یا تگ مغناطیسی ، تراشه کارت را فعال کرده و شماره سریال تراشه کارت را شناسایی میکند. امواج ارسالی از ریدر تگ خوان با نوع تراشه کارت همخوانی داشته باشد تا سیم پیچ بتواند امواج دریافتی را برای تراشه آشکار نماید؛ فرکانسهای مختلفی برای امواج آشکار ساز وجود دارد که انواع آن 125KHZ  و 13.56MHZ میباشد.

ادامه مطلب . . .
controler

دستگاه کنترل راهبند LAN

دستگاه کنترلر راهبند جهت ارتباط بین کامپیوتر ( نرم افزار ) و راهبند جک یا درب جهت کنترل ( باز و بسته کردن آن ) استفاده میشود که در اتوماسیون پارکینگ و نیز نرم افزار کنترل تردد پارکینگ خودرو ها و مکانیزه سازی قابل استفاده است. این دستگاه با خروجی usb2.0 و Lan از یک طرف به پورت سیستم کامپیوتر متصل گردیده است و از طرف دیگر به کلید Open و Close دستگاه راهبند. این دستگاه در دو مدل طراحی گردیده است یک مدل که از رله برای فرمان دادن به دستگاه استفاده میکند و یک مدل که از آی سی برای باز کردن راهبند استفاده میشود. بسته به نوع راهبندی که استفاده میکنید این دستگاه انتخاب میگردد.

ادامه مطلب . . .
zarfiyat

تابلو سون سگمنت نمایشگر ظرفیت خالی پارکینگ 

تابلو نمایشگر سون سگمنت ظرفیت پارکینگ جهت نمایش باقیمانده ظرفیت خالی پارکینگ جهت مشاهده مشتریان پارکینگ و پارکبانها در بخش ورودی پارکینگ در نرم افزار مدیریت پارکینگ نصب میگردد.این دستگاه از تعدادی نمایشگر ۷ قسمتی و یک برد جهت کنترل نمایشگرها تشکیل شده است. این دستگاه تولید گروه مهندسی دلتا ( شرکت اندیشه تراشه ویرا ) میباشد و توانایی دریافت و ارسال اعداد (تا حداکثر ۷ رقم ) را توسط نرم افزار پارکینگ دارد . با ورود یا خروج هر خودرو ظرفیت باقیمانده محاسبه شده و توسط پورت خروجی سیستم که USB2.0  و یا Lan (تحت شبکه) میباشد عدد جدید به تابلو ارسال و نمایش داده میشود.

ادامه مطلب . . .
mablagh

تابلو سون سگمنت نمایشگر مبلغ قابل پرداخت

این نمایشگر در درب خروج برای مشاهده مبلغ برای رانندگان نصب میگردد . در بخش کنترلی عددی که به تابلو سگمنت ارسال میشود ابتدا به سیستم بازگردانده میشود تا از روشن بودن و در دسترس بودن تابلو مطمئن شویم، با اینکار میخواهیم بدانیم که آیا  تابلو روشن و در دسترس سیستم است یا خیر؟ اگر داده های ارسالی به دستگاه بازگشت داده نشد دستگاه در دستگاه نیست و خطای در دسترس نبودن دستگاه نمایشگر مبلغ در سیستم ثبت میشود و میتوان گزارشات این خطاها رادر قسمت امنیتی مشاهده نمود . این قابلیت بمعنی Replay Error میباشد که از نظر امنیتی برای برخی پارکینگها اهمیت دارد .

ادامه مطلب . . .
reader

کارت خوان مغناطیسی RFID

کارت خوان RFID جهت شناسایی شماره سریال کارت و تگ کارتهای مغناطیسی هوشمند بدون تماس مورد استفاده قرار میگیرند. RFID مخفف Radio Frequency Identification بمعنی بازشناسی امواج رادیویی میباشد. این امواج از طریق ریدر آر اف آی دی ارسال شده و با برخورد به سیم پیچ کارت یا تگ مغناطیسی ، تراشه کارت را فعال کرده و شماره سریال تراشه کارت را شناسایی میکند. منبع تغذیه متصل به کارتخوان جهت تامین برق مورد نیاز در صورت ضرورت استفاده میگردد بیشتر این منبع تغذیه هنگامی مورد استفاده قرار میگیرد که مادر بورد سیستم کامپیوتر نتواند ولتاژ بین 4.9 تا 5.2 ولت را برای عملکرد صحیح دستگاه تامین کند .

ادامه مطلب . . .
led

تابلو روان آنلاین تحت شبکه

از تابلو روان آنلاین تحت شبکه در نرم افزار کنترل تردد خودرو مبتنی بر پلاک خوان و نرم افزار پارکینگ پارکینگ پلاک خوان استفاده میشود، این تابلو در معبر ورودی پارکینگها ادارات یا مجتمعها نصب میگردد تا راننده های ثبت شده در نرم افزار ( مشترکین و پرسنل ) خودروی ورودی در بدو ورود از صحت مشخصات و مانده اعتبار خود آگاه شود . نرم افزار پس از شناسایی پلاک خودرو راننده را شناسایی کرده و اطلاعات وی را که شامل شماره پلاک ، نام مشترک ، مدت اعتبار مشترک میباشد روی تابلو نمایش میدهد و نیز ظرفیت باقیمانده پارکینگ را بر روی تابلو روان آنلاین تحت شبکه نمایش میدهد.

ادامه مطلب . . .
دستگاه ریسپانسر کلید

دستگاه ریسپانسر کلید

یکی از راهکار های مناسب برای پارکینگ های هوشمند بدون کاربر استفاده از کلید ریسپانسر است . این راهکار سبب شده است که مدیران پارکینگ ها به منظور کاهش هزینه های جاری از این راهکار استفاده نمایند .این سیستم برای پارکینگ هایی مورد استفاده است که کاربر در هنگام ورود وجود ندارد و یا نیاز به حضور کاربر نیست . در درب ورودی در محلی که خودرو توقف میکند میتوان این دستگاه را جانمایی نمود و راننده با فشردن دکمه روی دستگاه به نرم افزار فرمان ثبت ورود را میدهد. به محض فشردن دکمه نرم افزار فرمان را از پورت شبکه یا پورت USB دریافت نموده و اقدام به ثبت ورود میکند. .

ادامه مطلب . . .
ریدر آنتن برد بلند Rfid uhf

ریدر آنتن برد بلند RFID UHF

یکی از راهکار ها برای کنترل ورود و خروج خودرو ها استفاده از آنتن های برد بلند rfid است. این راهکار سبب شده بسیاری از مدیران برای کنترل تردد در مجموعه های مسکونی و اداری و ... از این تجهیزات استفاده نمایند . این سیستم برای مجموعه هایی مناسب است که افراد یا خودرو هایی که در آن تردد میکنند افرادی همواره مشخص و ثابت هستند. در نقطه مقابل استفاده از سیستمهای قدیمی برد بلند RFID سیستمهای بروز کنترل تردد خودرو مبتنی بر پلاک خوان قرار دارند که هم از لحاظ امکانات و هم صرفه اقتصادی برتر از سیستمهای برد بلند میباشد ؛ علی ایهال هنوز مدیران و فروشندگانی هستند که معتقد به استفاده از سیستمهای لانگ رنج میباشند.

ادامه مطلب . . .
دستگاه استندهوشمند اتوماتیک پارکینگ

دستگاه اتوماتیک صدور قبض هوشمند پارکینگ

دستگاه صدور قبض هوشمند اتوماتیک پارکینگ در معبر ورودی و خروجی پارکینگها نصب میشود که کلیه عملیات ورود و خروج خوردو در پارکینگ را انجام میدهد که کلیه این عملیات توسط یک نرم افزار هوشمند پارکینگ انجام میگیرد . این دستگاه قادر است کلیه عملیاتی که نیاز است که یک کاربر پارکینگ از ابتدا تا انتهای خروج از پارکینگ انجام دهد را بدون خطا و با دقت بیشتر انجام دهد. این عملیات به چند بخش تقسیم میگردد که دستگاه بصورت زیر عملیات را مدیریت میکند: نحوه ورود خودرو توسط دستگاه پارکینگ : در این مرحله دستگاه توسط سنسورهای تشخیص مانع متوجه ورود خودرو میگردد و توسط دوربینهای پلاک خوان عملیات شناسایی پلاک خودرو را نجام میدهد ،

ادامه مطلب . . .


نرم افزارهای مرتبط

نرم افزار اتوماسیون پارکینگ خودرو تشخیص پلاک خوان عمومی
نرم افزار پارکینگ عمومی
قیمت : تماس بگیرید

مشاهده نرم افزار

نرم افزار کنترل تردد خودرو
قیمت : تماس بگیرید

مشاهده نرم افزار

فروش نرم افزار نمایشگر پلاک خودرو پارکینگ
نرم افزار مانیتورینگ پلاک
قیمت : تماس بگیرید

مشاهده نرم افزار

قیمت فروش نرم افزار پارکینگ ترانزیت پلاک خوان ثبت نوبت دهی
نرم افزار پارکینگ ترانزیت
قیمت : تماس بگیرید

مشاهده نرم افزار