خدمات شرکت ما برای مشتریان

کیفیت کار نرم افزار پارکینگ و کنترل تردد موجب تسریع در تردد پارکینگ و مجموعه خصوصی خواهد بود. با توجه به این امر سعی بر ان شده با ارائه خدمات متنوع در صورت لزوم در کمترین زمان بتوان بهترین خدمات با پایین ترین هزینه را به مشتریان ارائه داد.

برای ارائه خدمات هرچه بهتر این شرکت با استفاده از تیم پشتیبانی آموزش دیده و مشاوران فروش باتجربه درصدد است هرچه بیشتر و سریعتر اطلاعات لازم را به مشتریان خود ارائه دهد.

لیست برخی خدمات مهم مورد ارائه این شرکت به شرح زیر میباشد

پشتیبانی آنلاین

با هدف تسریع در خدمت رسانی به مشتریان با استفاده از  امکان پشتیبانی آنلاین میتوان در کمترین زمان با دسترسی به سیستم مشتریان پاسخگو نیاز آنها شد. نرم افزار های ریموت را میتوان از قسمت دانلود نرم افزار های ریموت نمود.

با تماس با شماره های 02176490358 و 09120613870 میتوانید با کارشناسان و پشتیبانی در ساعات 9 الی 17 در روز های کاری تماس حاصل کنید. در غیر از ساعتهای مذکور پشتیبانی بصورت تلفنی انجام میپذیرد.

در برای کسب اطلاع درباره چگونگی  اتصال و استفاده از نرم افزار های ریموت  میتوانید از قسمت آموزش کار با نرم افزار های ریموت  نحوه امکان برقراری ارتباط با نرم افزار ریموت و یا اتصال تلفن همراه به اینترنت را بیاموزید .

بدیهی است پشتیبانی فقط شامل موارد مربوط به نرم افزار و سخت افزارهای این مجموعه خواهد بود و ایرادات مربوط به ویندوز یا نصب ویندوز و... جزو پشتیبانی نخواهد بود.

به دلیل یکپارچه  بودن سیستم های مالی و  حسابداری و بهره گیری از سیستم CRM این قابلیت در اختیار مشتریانی قرار خواهد گرفت که دارای قرار داد پشتیبانی معتبر باشند .

 

پشتیبانی تلفنی

در صروت عدم دسترسی به اینترنت و یا ساعات خارج از زمان کاری میتوانید با شماره های 02176490358 و 09120613870 تماس حاصل فرمائید.

از آنجایی که پشتیبانی تلفنی دشواری های بیشتری نسبت به پشتیبانی آنلاین دارد نیاز است فردی از مجموعه پارکینگ که حداقل های اطلاعاتی در باره کامپیوتر و ویندوز را دارا است اقدام به تماس کند.

بدیهی است پشتیبانی فقط شامل موارد مربوط به نرم افزار و سخت افزارهای این مجموعه خواهد بود و ایرادات مربوط به آموزش کار با ویندوز ، شبکه یا از این قبیل جزو پشتیبانی نخواهد بود علی ایهال در حد معمول همکاریهایی انجام میشود.

به دلیل یکپارچه  بودن سیستم های مالی و  حسابداری و بهره گیری از سیستم CRM این قابلیت در اختیار مشتریانی قرار خواهد گرفت که دارای قرار داد پشتیبانی معتبر باشند .

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی نرم افزار ها و پیش نیاز های آن و همچنین پیکربندی سخت افزار ها نیاز به دانش فنی و یا استفاده از آموزش های ارائه شده در فایل آموزش دارد.

نصب و راه اندازی به سه قسمت تقسیم بندی میشود : نصب و راه اندازی سخت افزاری ، نرم افزاری و آماده سازی زیر ساخت ها .

آماده سازی  زیر ساخت ها مانند کابل کشی تابلو نمایشگر ها یا کابل کشی دوربین ها ، راه اندازی شبکه  و از این قبیل بعد از تعیین محل دقیق نصب با هماهنگی کارشناسان شرکت مشخص میگردد ، میتواند توسط مشتری انجام شود در صورت نیاز مشتری برای آماده سازی زیر ساخت توسط شرکت یا نمایندگان مبلغ ان در فاکتور محاسبه خواهد شد لذا این هزینه خارج از هزینه نصب و راه اندازی در فاکتور میباشد.

اما برای نصب نرم افزار ها و سخت افزار ها ی شرکت و پیکربندی اولیه آن میتوان از قسمت نصب و راه اندازی فایل اموزشی استفاده کرد یا این فرایند توسط تیم فنی شرکت انجام گیرد. در صورت لزوم و نیاز مشتری میتوان این نصب را به صورت حضوری توسط کارشناسان انجام داد .

گارانتی محصولات

تجهیزات تولید شرکت دارای 2 تا 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش میباشند.

برای بهره گیری از خدمت گارانتی شرایط زیر الزامی است:

  1. مشتری دارای قرار داد پشتیبانی معتبر باشد.

  2. نوسانات برق ضرب خوردگی کشیدگی با بریده شدن کابل ها جزو گارانتی نخواهد بود.

  3. باز شدن یا تعمیر تجهیزات توسط افراد غیر از شرکت یا نماینده موجب ابطال گارانتی خواهد شد.

برای استفاده از گارانتی پس از هماهنگی با شرکت سخت افزار را به آدرس های اعلام شده ارسال نموده و پس از بررسی توسط کارشناسان شرکت در صورتیکه شامل گارانتی باشند تعمیر و عیب یابی بدون هزینه انجام شده و مجددا برای مشتری ارسال میگردد چنانچه دستگاه خارج از گارانتی باشد با اعلام هزینه تعمیر و عیب یابی شده و برای مشتریان ارسال میگردد.

سفارشی سازی محصول

کلیه نرم افزارها و محصولات این شرکت توسط تیم فنی و برنامه نویسی این مجموعه تهیه و تولید شده است و یکی از مزایای آن ایجاد تغییرات مورد نظر مشتریان و سفارشی سازی محصول است.

برای ایجاد تغییرات مورد نظر،ابتدا مشتری با پر کردن فرم درخواست تغییرات خود را اعلام نموده و سپس با اعلام کارشناسان تحقیق و توسعه برنامه زمان تغیررات و مبلغ آن به مشتری اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به ارتباط این نرم افزار با سایر نرم افزار ها و اشتراک دیتا ها با نرم افزار های دیگر  یا وب سرویس ها باید هماهنگی های لازم توسط مشتری با شرکت طرف دوم انجام شود تا بتوان دسترسی های لازم و مورد نظر را ایجاد نمود.

شفاف سازی پلاک

پس از سرقت معمولا اولین چیزی که بررسی خواهد شد فیلم دوربین های مدار بسته اما ممکن است به هر دلیلی پلاک قابل خواندن نباشد.

اما با استفاده از تکنیک های مختلف و فیلتر گذاری در هر فریم از فیلم دوربین ممکن است چند رقم از پلاک را بتوان قابل خواندن کرد.

برای پردازش فیلم نیاز به دانش کافی و مهارت است .یکی از خدمات این شرکت شفاف سازی پلاک خودرو در فیلم های دوربین مدار بسته است.

برای اطلاع از نحوه ارائه این خدمات با شماره های 09120613870 یا 09901154285 با کارشناسان تماس حاصل فرمائید.

درخواست دمو

قابلیت ارائه دمو در نرم افزار پارکینگ پلاک خوان خودرو و کنترل تردد پلاک خوان به دلیل عدم دسترسی مشتری به سخت افزار ها وجود ندارد. زیرا بخشی از کارکرد نرم افزار پارکینگ و اجرا فنی آن نیاز به وجود و نصب سخت افزار های آن دارد. از انجایی که امکان ارسال این سخت افزار ها قبل قرار داد برای مشتری وجود ندارد مشتریان میتواند با استفاده از نرم افزار های ریموت با اتصال به سیستم کارشناسان از چگونگی کار نرم افزار و یا بررسی امکانات آن مطلع شوند.

ولی در سیستم های مربوط به پلاک خوان جاده ای به دلیل عدم نیاز به سخت افزار امکان نصب دمو  وجود دارد .

شایان ذکر است در صورت نصب نرم افزار دمو این نسخه محدود بوده و به دلیل اطلاع مشتری قبل از خرید از امکانات نرم افزار و نیز ، زمانبر بودن نصب و راه اندازی نرم افزار برای دمو گارانتی عودت وجه کن لم یکن (برای مشتریانی که درخواست دمو داشته باشند) خواهد شد.

گارانتی عودت وجه

از انجایی که در قرار داد های نرم افزار پارکینگ و کنترل تردد پلاک خوان بخشی از ایتم های فاکتور مربوط به سخت افزار ها است امکان باز پس گیری و عودت سخت افزار ها به دلیل استوک محسوب شدن و صدور حواله خروج از انبار، عودت کالا وجود نخواهد داشت اما در صورتیکه مشتری در خواست عودت وجه داشته باشد مبلغ پرداختی برای نرم افزار اعم پارکینگ ، کنترل تردد خودرو و پلاکخوان تا یک هفته پس از خرید امکان پذیر خواهد بود.

چنانچه مشتری قبل از خرید درخواست مشاهده دمو داده باشد و یا با دسترسی به سیستم کارشناسان و بررسی امکانات اقدام به خرید کرده باشد به دلیل اشراف و اطلاع قبل از خرید به امکانات ، درخواست عودت وجه کن لم یکن خواهد شد. بطور کلی درخواست عودت وجه برای مشتریانی که از دمو استفاده نکرده باشند یا نرم افزار را از سیستم کارشناسان ما مشاهده نکرده باشند معتبر خواهد بود.

 

نحوه آموزش

امکانات نرم افزار پارکینگ و شرایط استفاده از آن و اطلاعاتی که هر کدام از گزارشات در شرایط مختلف به مدیران و کاربران خواهند داد ایجاب میکند مدیران و کاربران اشراف کاملی به نحوه کار نرم افزار داشته باشند.

از انجایی که فراگیری این امکانات نیاز به زمان دارد این شرکت در قالب کتابچه راهنمای نرم افزار ؛ آنرا در اختیار مشتریان قرار داده است. با استفاده از توصیه ها و اموزشات ارائه شده در این راهنما مدیران و کاربران میتوانند نیاز آموزشی خود را مرتفع سازند.

اما همواره در بدو شروع نرم افزار اطلاعات مختصری درباره چگونگی کلیات کار با نرم افزار توسط کارشناسان ارائه خواهد شد.

به روز رسانی ها و امکانات جدید اضافه شده به نرم افزار در کانال های ارتباطی شرکت در اختیار مشتریان قرار داده میشود. مشتریانی با عضو شدن در کانال ارتباطی  ParkingSoftDelta@   در نرم افزار تلگرام میتوانند از این امکان و قابلیت های جدید مطلع شوند .

پشتیبانی حضوری

اولویت ارائه خدمات پشتیبانی این شرکت ابتدا به صورت غیر حضوری و انلاین و سپس تلفنی و ارائه خدمات پشتیبانی حضوری در مرحله نهایی و اضطرار خواهد بود. اما در صورت عدم رفع مشکل به درخواست مشتری ارائه خدمات حضوری میسر خواهد بود.

به دلیل یکپارچه  بودن سیستم های مالی و  حسابداری و بهره گیری از سیستم CRM این قابلیت در اختیار مشتریانی قرار خواهد گرفت که دارای قرار داد پشتیبانی معتبر باشند .

بدیهی است هزینه ایاب و ذهاب در خدمات حضوری به عهده مشتریان خواهد بود.